Satış ve Danışma Hattı: +90 532 462 85 17 Türkçe

Tekstürlü Desenli Perde Beton Kalıpları

 

Ürün kodu :

Fiyat:

Kauçuk  Desenli - Tekstürlü Perde Beton Kalıpları : Esnek ve kırılmaz olup, Plyywood - Kontrplak veya Çelik Kalıplara yapıştırılarak kullanılır.  

Yapıştırılan kalıpların kenarlarına silikon veya mastik macunlarla kapatarak beton şerbetinin kalıbın arkasına geçmesi önlenmelidir,  seri imalat beton  dökümlerine uygundur, uzun ömürlü olarak kullanılabilir.  

Kalıp yüzeyleri her beton dökümünden önce Kauçuk kalıplara uygun Kalıp yağları ile yalanmalıdır.  İstenilen her  desen ve ebatta üretim imkanı vardır.

         Kalıplarımız isteğe göre  '' Poliüretan Kauçuk''  ve '''Takviyeli Fiberglass ''  olarak imal edilmektedir.

Fiberglass Desenli - Tekstürlü Perde Beton  Kalıpları :  Orta Sert yapıda fiberglass  kalıplardır,  Plyywood - Kontrplak veya Çelik Kalıplara  vidalanarak  kullanılır.     Vidalanan kalıpların kenarlarına silikon veya mastik macunlarla kapatarak beton şerbetinin kalıbın arkasına geçmesi önlenmelidir,  orta vadeli beton dökümlerinde tercih edilen kalıplardır , Fiberglass kalıplar her beton dökümünde mineral beton kalıp ayırıcı yağlar ile yağlanmalıdır. İstenilen her  desen ve ebatta üretim imkanı vardır.   

Kategoriye bağlı diğer ürünler